TR EN

Başkan Özdoğan: Hacılar’a hizmet etmek bizim sevdamız

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, göreve başladığı 5 yıllık süreç içerisinde bir çok yatırıma imza atmanın gurunu yaşadıklarını ifade ederek, “ Hacılar halkına hizmet etmek bizim için bir onurdur” dedi.

Başkan Bilal Özdoğan, “Özdoğan; "Kıymetli bakanlarımız, milletvekillerimiz, büyükşehir belediyemiz ve hayırseverlerimizin desteğiyle ilçemize 1 milyar 100 milyon liralık yatırım kazandırdık” diyerek, Hacılar’ın gelişmesine adına yaptıkları çalışmaların uyum içerisinde gerçekleştiğine dikkat çekti.

Projelerin takibi için sürekli Ankara’da ilgili bakanlıklarla ve yetkili kurumlarla görüşen Başkan Özdoğan, ‘Aşk ile çalışan yorulmaz’ şiarıyla İlçemiz için paydaşlarımızla birlikte yürüttüğümüz tüm bu projelerin ilçemiz halkına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Hacılar’a yapılan yatırımlardan bazıları şöyle:

Hacılar Kentsel Dönüşüm Projesi 1.Etap,
Halit Özkaya Kütüphanesi,
Hacılar Fevzi Mercan Stadyumu,
Ülfet-Murat Özdemir Aile Sağlığı Merkezi,
Ören dere Kanalı,
Ortaseki Projesi,
15 Temmuz Şehitler Parkı,
Hacılar - Hisarcık Yolu,
Ali Atay Şaşoğlu Ortaokulu,
Hürmetçi Mandam Manda Sütü İşleme Tesisi,
Mehmet Özer Çocuk Kütüphanesi,
Millet Kıraathanesi,
Bal Ormanı Projesi,
11 Noktalı Online İzleme Sistemi,
Mahalle fırınları,
Muhtar Evi,
Uzungöl Parkı,
Katı Atık Transfer İstasyonu,
Hacılar Kafe & Restoran,
Modern Sanayi Sitesi,
Şehit Polis Ahmet Cihan Kilci Kültür Merkezi,
 İnteraktif Kültür Merkezi,
Kültürün Enerjisi Güneşten

 

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, “İlçemizde yaşayan her bir vatandaşımızın refahı ve huzuru için ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Belediye Başkanlığı gerçekten zor ama bir o kadarda kutsal bir görev. Zor olmasının sebebi herkesi memnun edemezsiniz. Kutsal olmasının nedeni de halka hizmeti hakka hizmet prensibi ile yapmanızdan kaynaklanıyor. Ben ve Belediyede çalışan her bir personelimiz, güzel ilçemiz Hacılar ve halkımıza hizmet için buradayız” diye konuştu.