X
TR EN

Başkan Palancıoğlu, Engelliler sitesinde vatandaşlarla bir araya geldi

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu,Mimarsinan Mahalle’mizde bulunan "Anadolu Engelliler Sitesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Palancıoğlu, " Mahalle Buluşmalarının bugünkü durağı, Mimarsinan Mahalle’mizde bulunan "Anadolu Engelliler Sitesi" oldu.

Her zamanki gibi keyif, eğlence ve kardeşlik dolu bir etkinliği geride bırakırken, engelli kardeşlerimizle bir araya gelerek  bu akşama ayrı bir değer kattı.

Bu vesileyle tüm engellilerimizin yanında olmaya, onların ihtiyaçları için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

    İlk etkinliğe GesiKayabağ Mahallesi nde başladıklarını hatırlatan Başkan Dr. PALANCIOĞLU “Gesi Mahallemizde  başlatılan MAHALLE BULUŞMALARI bu hafta Mimarsinan engelliler sitesi , Hisarcık, Kıranardı, Küçükbürüngüz ve Subaşı semtlerinde devam edecek. Hafta sonu Melikgazi mahalleleri yine şenlik havası içerisinde bir araya gelecek. Çocuklar için maskot ve palyaçolar yer almakta olup her yaş gurubuna hitap eden eğlencemiz olduğu gibi ikramlarımızda bulunmaktadır. Bu etkinlikler ile gençlerimizi sanal alemden uzaklaştırmış oluyoruz. Çevresi ile bütünleşmesine ve çevresini fark etmesine vesile oluyoruz” dedi.

MAHALLE BULUŞMALARI ile ayrıca mahallede kaynaşmayı sağlayarak kardeşlik, barış ve dostlukları pekiştirdiklerini ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, hafta sonu Semtlerdeki MAHALLE BULUŞMALARIN iki hafta daha devam edeceğini sözlerine ekledi.