X
TR EN

Başkan Palancıoğlu: Zabıtamız hizmet kalitesini arttırıyor

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Zabıta Teşkilatı’nın 195’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Zabıta Teşkilatı’nın 195’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

“Güven ve huzuru sağlamak için gece gündüz çalışan zabıtalarımızın 195. kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum." diyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, "195 yıldır huzur, sağlık ve güvenliğimiz için çalışan Zabıta Teşkilatımızın ve tüm zabıtalarımızın 1-7 Eylül Zabıta Haftası’nı kutlarım. Zabıtamız her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışma esasına göre görevini sürdürüyor. Zabıta Teşkilatımız ve Melikgazi Belediye Zabıta Amirliğimiz, vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan zabıtalarımız kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimdir. Görevleri gereği belediyemizin gözü, kulağı olan zabıta teşkilatımız belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı başta Melikgazi Belediyesi Zabıta Amirliğimizin ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatının Zabıta Haftası''nı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum." dedi.