TR EN

Deva Partisi Kocasinan adayı Türkmen, seçim sonrasında Kayserililere teşekkür etti

31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri'nin ardından DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, bir teşekkür mesajı yayınladı.

31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri nin ardından DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, bir teşekkür mesajı yayınladı.

Türkmen mesajında, "İlçemizde sandığa giderek, güzel bir demokrasi örneği gösteren her bir vatandaşımıza tüm içtenliğimle şükranlarımı sunuyorum. Şahsıma seçim sürecinde çaldığımız her bir kapıda gösterdiğiniz sevgi ve teveccüh için de minnettarım." ifadelerini kullandı.

Seçim süreci boyunca tecrübe kazandıklarını belirten Türkmen, "Partimiz yeni olmasına rağmen bizler sahada elimizden gelen gayreti göstermeye çalıştık. Bizlere destek veren her bir vatandaşımıza ayrı ayrı teşekkür ederim." dedi.

Türkmen in mesajı şu şekilde:

"31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri’ni geride bıraktık. Bu seçim süreci içerisinde tecrübe kazandık. Partimiz yeni olmasına rağmen bizler sahada elimizden gelen gayreti göstermeye çalıştık. Bizlere destek veren her bir vatandaşımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.

İlçemizde sandığa giderek, güzel bir demokrasi örneği gösteren her bir vatandaşımıza tüm içtenliğimle şükranlarımı sunuyorum. Şahsıma seçim sürecinde çaldığımız her bir kapıda gösterdiğiniz sevgi ve teveccüh için de minnettarım.

Seçim sonuçları her ne kadar istediğimiz gibi olmasa da, Kocasinan da DEVA Partisi nin ortaya koyduğumuz projelerle umut olduğunu ve her geçen gün daha da güçlenerek yoluna devam edeceğini göstermiş olduk.

Bu süreçte emeği geçen her an yanımızda olan DEVA Partisi İl Başkanımız Ufuk Taşcı, Parti yöneticilerimiz İsmail Bayam, Murat Kurnaz, Mehmet Turan, Mustafa Çinitaş, Bünyamin Mert, Kocasinan İlçe Başkanı Ahmet Adıbelli başta olmak üzere sahada var gücü ile çalışan meclis üyesi adayı arkadaşlarıma ve bizlere her daim destek olan gönüllülerimize şükranlarımı sunuyorum.

Kocasinan a hizmet etmek için her zaman hazır olduğumuzu ve bundan sonra da çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğimizi bilmenizi isterim.

Saygılarımla,

Kadir Türkmen

DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı"