X
TR EN

Kayseri ELA Dil Kursu Cambridge Sınavlarında Büyük Başarı Elde Etti

ELA Dil Kursu, Cambridge Üniversitesi tarafından düzenlenen Cambridge sınavlarında büyük bir başarıya imza attı. Kursun öğrencileri, bu prestijli sınavda gösterdikleri üstün performansla takdir topladı.

Modern Teknikler ve Yenilikçi Yaklaşımlar
Hasgül, ELA Dil Kursu nun, öğrencilerin modern teknikler, eğlenceli ve yenilikçi yaklaşımlarla İngilizce öğrenmesine yardımcı olduğunu belirtti. “Cambridge English Sınavları, öğrencilerimizin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını ölçtüğü gibi soru çeşitleri ve içerikleri itibarıyla gündelik hayatla örtüşmüş, geçerliliği ve kalitesi en yüksek ölçme değerlendirme araçlarıdır” diye konuştu.

Uluslararası Geçerlilikte Sertifikalar
Sınavın sonucunda uluslararası geçerliliği olan sertifikalarını alan öğrencileri tebrik eden Hasgül, bu başarının sadece ELA Dil Kursu nun değil, öncelikle öğrencilerin ve ailelerinin olduğunu vurguladı. Hasgül, "Bu başarı, onların azmi ve çalışkanlığı sayesinde elde edilmiştir" dedi.

Büyük Takdir Topladı
ELA Dil Kursu nun bu başarısı, Kayseri de büyük yankı uyandırdı. Hem eğitim camiası hem de veliler tarafından takdirle karşılanan bu başarı, kursun eğitim kalitesinin ve öğrencilerine sağladığı katkıların bir göstergesi olarak değerlendirildi.

ELA Dil Kursu nun bu önemli başarısı, Kayseri’deki eğitim standartlarını yükseltmeye devam ederken, daha birçok öğrencinin İngilizce öğrenme yolculuğunda yanında olmayı sürdürecek.