X
TR EN

Kayseri'nin İlk Hac Kafilesi Habib Kağan Turizmle Yola Çıktı

Kayseri'nin ilk hac kafilesi, Kayseri'nin en önde gelen Hac Umre Şirketi Habib Kağan Turizm tarafından kutsal topraklara uğurlandı.

Suudi Arabistan yönetiminin bu yıl hac organizasyonunda Türkiye’yi de dahil etmesinin ardından hac ibadetini yerine getirmek isteyen Kayserililer de kafileler halinde kutsal topraklara gitmeye başladı.

Kayseri’nin önde gelen hac ve umre organizasyon firması Habib Kağan Turizm 20 Haziran’da Kayseri’den ilk Hac Kafilesini gönderdi.

Kayseri’den kutsal topraklara hac vazifesini yerine getirmek için hacı adaylarının heyecanı gözlerinden okunuyordu.

Şirket sahibi Habib Kağan, yaptığı açıklamada, tüm turizmcilerin pandemi döneminde büyük sıkıntılar yaşadığına dikkat çekerek, " 

Şükürler olsun artık kısıtlamalar kalktı. Umre ve hac vazifelerini yerine getirmek isteyen vatandaşlarımız sorunsuz gidebiliyor. Bizde Kayseri''den ilk hac kafilesini gönderen şirket olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bundan sonra da hizmet kalitemizi sürekli arttırarak, deneyimli hocalarımız ve personelimiz ile Kayserili hemşerilerimizin Hac- Umre vazifelerinde hep yanlarında olacağız" diye konuştu.

Mayıs ayının başındada Türkiye’den İlk Umre kafilesini de gönderen Habib Kağan Turizm, Ağustos sonu itabari ile umre kafilesini kutsal topraklara uğurlayacak.