X
TR EN

Lion’s Life 132 aileye aralık ev teslimi yapacak

Lion’s Life Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Aslan, yaptıkları kampanya ile Lion’s Life olarak 132 aileye aralık 2022 de ev teslimi yapacaklarını söyledi.

Lion’s Life Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Aslan; kampanya ile ilgili basın açıklamasında bulundu.

 Başkan Aslan; Kampanyamıza yerel, ulusal ve uluslararası bir talep oldu. Bu kampanyamızla bizler bir yandan ev sahibi yaparken bir yandan da gayrimenkul yatırımcılarımıza avantajlı konut kampanyalarımızla karlı bir yatırım imkanı sunduk.

Yatırımcılarımızın ve ailelerimizin desteği ile başarılı bir kampanya süreci gerçekleştirdik. Karar aşamasında olup sözleşme yapacaklarımız ve yurt dışından gelecek olanlar için 5 haziran tarihine kadar imkan veriyoruz. Dedi. Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Aslan ;Gayrimenkul sektöründe gerek değer gerekse kira artışı olması bir yönüyle olumsuz değerlendirilirken diğer yönüyle gayrimenkul sektöründe yatırımı cazip hale getirdi.

Şuan Kayseri de aynı sektörde hizmet verdiğimiz inşaat ve gayrimenkul şirketlerimizden sektöre hareketlilik getirdiğimiz için olumlu geri bildirimler alıyoruz. Sektörün önünü açan ,yatırımcı ve ailelere avantaj sunan bir kampanya olduğu konusunda yapılan geri bildirimler bizim için onur verici.

Kampanyamıza destek veren yerel ,ulusal ve uluslararası tüm yatırımcı ve ailelerimize çok teşekkür ediyoruz. Bugün itibarıyla ilimizde açık hava reklamları ile “Ev almayı kolaylaştırdık ,132 Aileye evlerini teslim ediyoruz.

Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.” Mesajımızı ulaştırmanın mutluluğu içindeyiz. Şeklide açıklamada bulundu.