X
TR EN

“Mahalleler Dönüşüyor, Melikgazi Değişiyor"

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kentsel Dönüşüm Projeleri ile mahallelerin hızla dönüştüğünü bu dönüşüme paralel olarak Melikgazi’nin hızla değiştiğini ailelerin sosyal yaşamının da olumlu geliştiğini söyledi.

Kentsel dönüşüm projeleri ile mahallelerdeki riskli yapıların yıkılarak yerine sosyal donatıları ile son derece modern ve yaşanılabilir konutlar inşa ettiklerini belirten Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu “Melikgazi’de yaşayan her vatandaşımız bizim için değerlidir. Yaşam kalitelerini yükselterek huzur içerisinde güvenle ikamet edecekleri mekanlar oluşturmaya gayret gösteriyoruz. Belediyemizce geliştirilen projeler ile Karacaoğlu, Küçükali, Kazım Karabekir ve Anbar Mahallelerimizde yapılan çalışmaların artık sonlarına geliyoruz. Daireleri düzenlenen törenler ile ailelere bir bir teslim ediyoruz. Bu kış kendi evlerinde sağlıklı, modern ve her türlü sosyal donanımı bulunun dairelerinde oturacaklar. Bunun için çok mutluyuz.” dedi.

Başkan Dr. Palancıoğlu, vatandaşların depreme dayanıklı, sağlıklı, çocuk parkları, oyun alanları, otopark alanları olan bir çevre içerisinde artık daha rahat yaşayabileceklerini sözlerine ekledi.