X
TR EN

Sarıoğlan Kaymakamı Türk Traktörün etkinliğinde direksiyon başına geçti

Sarıoğlan Kaymakamı Ruveyda Kahraman, çiftçilerin her zaman yanında olduklarını ifade ederek, tarla sürdü ve çiftçilere öncülük etti.

Türk Traktör ve Bulut Otomotiv’in Kayseri’de Develi ve iki ilçede düzenlediği etkinlikte 1. Gün Develi Cumhuriyet Meydanında 1.000.000’cu traktör tanıtımı ayrıca Türk Traktör ’ün hediye traktör çekiliş kaydı; 2. Gün Sarıoğlan ilçesinde yeni traktörlerin tanıtım ve tarla denemesi etkinliğine yaklaşık 3000 kişi katıldı. Sarıoğlan ilçesinde tarla test gününde Sarıoğlan ilçesi Kaymakamı Sn. Rüveyda KAHRAMAN Türk Traktör Pazarlama direktörü Mr. Jiri VELHARTİCKY Grup müdür Cem Burak PİR New Holland Bölge Müdürü Melih CİVAŞ pazarlama departman müdürü yeşim Aydoğan ve yoğun çiftçi topluluğuyla katılım sağlandı. Etkinlikte Kaymakam Rüveyda KAHRAMAN New Holland traktörünün birini ekipmanı ile birlikte tarlada test etti. Yeni traktörler tarla denemesi yaparken Türk Traktör pazarlama uzmanları yeni traktörleri ayrı ayrı tanıttı.
New Holland Kayseri Bölge Bayi Yönetim Kurulu Başkanı M. Yavuz BULUT bu tür etkinliklerin pandemi dolayısıyla ara verildiği bundan sonra devam edeceğini New Holland traktör yeni ürün gamları ekledikçe bu tür etkinliklerin devam edeceğini katılımcılara duyurdu. Katılımcı çiftçi ve Türk Traktör yetkililerine teşekkür etti. Sn. BULUT ‘’Sarıoğlan ilçe kaymakamı Rüveyda KAHRAMAN’ a Türk Traktör Pazarlama Direktörü Sn. Mr. Jiri VELHARTİCKY ‘e New Holland Grup Müdürü Sn. Cem Burak PİR ‘e New Holland Bölge Müdürü Sn. Melih CİVAŞ ‘a Türk Traktör Pazarlama Departman Müdürü Sn. Yeşim Aydoğan’a katılımları için teşekkür ederiz. Bu organizasyonun mimarı Sn. Doç. Dr. Ersin Vulkan’ın emekleri için teşekkür ederiz. Türk traktör pazarlama uzmanı sn. öner zeyrek ve Sn. Erdem AY çiftçilerin sorularını yanıtladılar. Türk traktör Ekipman Müdürü Sn. Kadir YÜKSEL, Türk Traktör Ekipman Bölge Müdürü Sn. Yaşar ÇELİK çiftçilerle ekipman hakkında bilgi alışverişi ve ekipman tanıtımı yaptıkları için teşekkür ederiz.’’ İfadelerini kullandılar.
Renkli bir kişiliğe sahip olan Sarıoğlan İlçesinin Kaymakamı Ruveyda Kahraman, ilçede yaptığı çalışma ve ziyaretlerle kısa sürede vatandaşların sevgisini kazandı. Her ortamda vatandaşla buluşan ve onları dinleyen Kaymakam Kahraman, bu kezde Türk Traktör ve Bulut Otomotiv’in çiftçilere yönelik düzenlediği tarla traktör test gününe katıldı. Kaymakam, programda traktöre bindi ve direksiyon başına geçerek toprağı işledi. Kaymakam Kahraman’ın bu çalışması çiftçilerden tam not aldı.
Etkinlikte Yapı Kredi Bankası ’da stant açarak çiftçilere kredi kullanımı konusunda bilgilendirdi. Çeşitli hediyeler verildi. Tanıtım etkinliği protokol ve katılımcı çiftçilere yemek ikram edilerek son buldu.